تحصیل رشته MBA در کانادا

تحصیل رشته MBA در کانادا

تحصیل در رشته MBA مانند سایر رشته های مدیریت در کانادا متقاضیان زیادی از سراسر دنیا دارد. ما باید بدانیم پیش نیازهای تحصیل در این رشته چه آزمون هایی هستند و چه مدارک و شرایطی باید داشته باشیم تا با توجه به سطح علمی و مالی خودمان بهترین موقعیت را انتخاب کنیم.

شرایط تحصیل در رشته MBA در کانادا چگونه است

تحصیل در رشته MBA به خصوص در کانادا برای متقاضیان بسیار راحت و قابل دسترس است. رشته MBA یکی از رشته های معروف در سطح بین المللی می باشد و طرفداران زیادی در بین دانشجویان سراسر دنیا دارد. بیشتر افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا دارند و تصور می کنند نمره زبان یا معدلشان ممکن است توسط دانشگاه های مرتبط رد شود، ما پیشنهاد اپلای رشته های مدیریتی علی الخصوص تحصیل در رشته MBA را به آنها می‌دهیم. زیرا دانشگاه های مدیریت و  علوم انسانی، علاوه بر فراهم سازی شرایط تحصیل ارزان در کانادا، انواع ضوابط ارفاقی برای متقاضیان با نمرات پایین تر را نیز در نظر گرفته اند. یکی از این دانشگاه ها، دانشگاه کاناداوست می‌باشد که در رشته های مدیریتی و MBA و چند رشته دیگر از سراسر دنیا دانشجو می پذیرد.

برای تحصیل در رشته MBA لازم است علاوه بر مدرک زبان، آزمون هایی مانند GRE و GMAT را شرکت کرده باشید و حداقل نمره لازم را کسب کنید. البته این موارد هم در برخی دانشگاه ها با توجه به سایر شرایط و توانایی های دانشجو، بررسی می گردد. اما نکته آخر که بسیار مورد توجه است و باید متقاضیان  رشته MBA بدانند، داشتن سابقه کاری حرفه ای به مدت دو سال است. این مورد در چند دانشگاه به صورت جدی بررسی می گردد اما برای بعضی دانشگاه ها نیز از اولویت ها نیست. بسیاری از دانشگاه ها علاوه بر پذیرش دوره های تمام وقت، به صورت مجازی نیز دانشجو می پذیرد. شما می توانید در حین تحصیل، شرایط مهاجرت کاری را بررسی کرده و با به پایان رساندن تحصیلات خود ، برای شروع کار به کانادا بروید.

تیم ما به تمامی افرادی که توسط تحصیل در رشته MBA متقاضی مهاجرت تحصیلی به کانادا هستند، توصیه می‌کند حتما با یک مشاور مهاجرتی خبره در تماس باشید تا اگر شرایط پذیرش در دانشگاهی خاص برایتان فراهم نبود، به کمک ایجنت حرفه ای خود برای سایر دانشگاه ها اپلای کند.

نکته مهم : پذیرش از دانشگاه کاناداوست توسط موسسه ایران مهاجران بعنوان ایجنت دانشگاه بدون نمره زبان و GRE و GMAT هم مقدور است.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ ویزای دائم نیاز دارید؟

آیا به دنبال بهترین مشاوره مهاجرتی هستید؟

تماس تلفنی با دفتر ایران روزهای کاری – از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۷:۳۰ به وقت ایران

ایران مهاجران مجری خدمات وقت سفارت، ویزای کانادا مرجعی معتبر برای عزیزانی خواهد بود که قصد سفر دارند ولی اطلاعات کافی در این زمینه را ندارند. با افتخار بسیاری از خدمات ما رایگان بوده و تنها در خدماتی که نیاز به صرف هزینه می باشد اقدام به دریافت هزینه می نماییم.

خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار و اخبار ما ، خبرنامه ما را مشترک شوید

اطلاعات رسمی:

  • مشهد، خیابان فلسطین، فلسطین 19
  • ۰۵۱-۳۸۴۲۲۶۴۶
ساعت کاری:

روزهای کاری – از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۷:۳۰

تمامی حقوق برای سایت ایران مهاجران محفوظ است

طراحی و توسعه : web.twin

×
×
شروع مکالمه
یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید
× چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم؟